Implantologia

W ramach kompleksowych usług stomatologicznych nasz gabinet w Legnicy oferuje swoim pacjentom również opiekę z zakresu dziedziny jaką jest implantologia. W zespole posiadamy dobrego dentystę specjalizującego się w rekonstrukcji uzębienia w oparciu o implanty zębów. To nic innego jak elementy, które zastępują korzeń utraconego zęba i wszczepiane są w kość żuchwy lub szczęki. Na implanty można zdecydować się w momencie utraty naturalnych zębów – nie tylko ze względów estetycznych, ale również praktycznych. Dzięki implantom można odbudować pojedyncze zęby bez konieczności spiłowywania/szlifowania zdrowych znajdujących się w najbliższym sąsiedztwie. 

Implanty zębów Legnica – estetyczny zamiennik utraconego uzębienia

Implanty zębów są estetycznym zamiennikiem naturalnego uzębienia utraconego najczęściej w wyniku urazów, choroby przyzębia czy próchnicy. Wykonane są najczęściej z wysokiej jakości tytanu, który jest dość dobrze tolerowany przez ludzki organizm. Zabieg wszczepienia implantów przez stomatologa odbywa się w znieczuleniu miejscowym. i zajmuje ok. 30 minut. Gojenie trwa z reguły od 2 do 6 miesięcy. Uzupełnieniem na implantach może być:

  • korona,
  • most,
  • pełna rekonstrukcja zgryzu.

Implanty Legnica – jakie są zalety implantów:

  • trwałość i solidność,
  • bardzo duże podobieństwo do naturalnych zębów – pod względem wyglądu, koloru i funkcjonalności (odtworzenie funkcji prawidłowego żucia),
  • zapobiegają zanikowi kości,
  • wysoki poziom komfortu dla Pacjenta.

Implanty mogą być wszczepione osobom dorosłym (po 18 roku życia) bez takich przeciwwskazań jak np. choroba nowotworowa, cukrzyca, choroby psychiczne czy AIDS.

Cennik

Implant3000 - 3500 zł
Korona na implancie2500 - 3500 zł

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany wyłącznie w celach informacyjnych.

h

Pobierz pełny cennik

Facebook